RAY-103-7.5(100)
- Manufacturer Part Number:
- RAY-103-7.5(100)
- Part of Description:
- GROUND BRAID 0.295"DIA METER
- Length :
- Enter Number of Meters in Order Quantity
- Material :
- Copper, Nickel Plated
- Number of Carriers :
- 24
- Size, Supplied :
- 0.295" (7.50mm) - Inner Dia
- Wire Gauge - Ends :
- 36 AWG