17-EHD750N-L
Manufacturer Part Number:
17-EHD750N-L
Part of Description:
CBL TIE LOCKING NAT 175LB 2.461'
Bundle Diameter :
8.91" (226.31mm)
Length - Actual :
2.461' (750.00mm)
Length - Approximate :
29.5"
Width :
0.346" (8.80mm)