17-EHD500N-L
Manufacturer Part Number:
17-EHD500N-L
Part of Description:
CBL TIE LOCKING NAT 175LBS 1.64'
Bundle Diameter :
5.77" (146.50mm)
Length - Actual :
1.640' (500.00mm)
Length - Approximate :
19.75"
Width :
0.346" (8.80mm)