D2547P20
- Manufacturer Part Number:
- D2547P20
- Manufacturer/Brand:
- Broadcom Limited
- Part of Description:
- LASER MODULE
- Manufacturer :
- Broadcom Limited
- Product Category :
- Laser Diodes, Laser Modules
- Current Rating (Amps) :
- 225mA
- Package / Case :
- 14-Butterfly
- Power (Watts) :
- 20mW
- Product Status :
- Obsolete
- Voltage - Input :
- 2.5V