RLH-095-1PK-BK
- Manufacturer Part Number:
- RLH-095-1PK-BK
- Part of Description:
- HOOK&LOOP TIE BLACK 9.5" 1PACK
- Length - Actual :
- 0.792' (241.30mm, 9.50")
- Length - Approximate :
- 9.5"
- Width :
- 1.000" (25.40mm)