SSTIE-520-7316
- Manufacturer Part Number:
- SSTIE-520-7316
- Part of Description:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 4.50MM X
- Length - Actual :
- 1.706' (520.00mm)
- Length - Approximate :
- 20.5"
- Width :
- 0.181" (4.60mm)