SSTIE-300-7316-HD
- Manufacturer Part Number:
- SSTIE-300-7316-HD
- Part of Description:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 7.90MM X
- Length - Actual :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Length - Approximate :
- 12"
- Width :
- 0.311" (7.90mm)