SSTIE-201-7316-HD
- Manufacturer Part Number:
- SSTIE-201-7316-HD
- Part of Description:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 7.90MM X
- Length - Actual :
- 0.659' (201.00mm, 7.91")
- Length - Approximate :
- 8"
- Width :
- 0.311" (7.90mm)