SSTIEC-370-7316
- Manufacturer Part Number:
- SSTIEC-370-7316
- Part of Description:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 4.50MM X
- Length - Actual :
- 1.214' (370.00mm)
- Length - Approximate :
- 14.5"
- Width :
- 0.181" (4.60mm)