SSTIEC-201-7316
- Manufacturer Part Number:
- SSTIEC-201-7316
- Part of Description:
- B7316 STEEL CABLE TIE, 4.50MM X
- Length - Actual :
- 0.659' (201.00mm, 7.91")
- Length - Approximate :
- 8"
- Width :
- 0.181" (4.60mm)