17-EHD920B-L
- Manufacturer Part Number:
- 17-EHD920B-L
- Part of Description:
- CBL TIE LOCKING BLK 175LB 3.018'
- Bundle Diameter :
- 11.02" (280.00mm)
- Color :
- Black
- Features :
- UV Resistant
- Length - Actual :
- 3.018' (920.00mm)
- Length - Approximate :
- 36.25"
- Width :
- 0.354" (9.00mm)