PLT13H-Q0
Manufacturer Part Number:
PLT13H-Q0
Part of Description:
CBL TIE LOCKING BLK 175LBS 3.61'
Bundle Diameter :
13.00" (330.20mm)
Features :
Weather Resistant
Length - Actual :
3.61' (1.10m)
Length - Approximate :
43.25"
Tensile Strength :
175 lbs (79.40 kg)
Width :
0.350" (8.89mm)