PLT2.5I-M20
Manufacturer Part Number:
PLT2.5I-M20
Part of Description:
CBL TIE LOCKING BLACK 40LBS 9.7"
Bundle Diameter :
2.50" (63.50mm)
Length - Actual :
0.808' (246.38mm, 9.70")
Length - Approximate :
9.75"
Tensile Strength :
40 lbs (18.14 kg)
Width :
0.145" (3.68mm)