PAM075NY-A-C
Manufacturer Part Number:
PAM075NY-A-C
Manufacturer/Brand:
Panduit Corp
Part of Description:
CABLE TIE HLDR QUAD ADH WHITE
Manufacturer :
Panduit Corp
Product Category :
Cable Ties - Holders and Mountings
Color :
White
For Use With/Related Products :
Super-Grip® SGM, SGI Ties
Material :
Nylon
Mounting Type :
Adhesive
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.75" L x 0.75" W x 0.20" H (19.1mm x 19.1mm x 5.0mm)