CTB60X41NTS-C
- Manufacturer Part Number:
- CTB60X41NTS-C
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- CABLE TIE HLDR DUAL SCREW NAT
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- Cable Ties - Holders and Mountings
- Color :
- Natural
- For Use With/Related Products :
- Cable Ties
- Material :
- Nylon 6.6
- Mounting Type :
- Screw
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.60" L x 0.41" W x 0.28" H (15.2mm x 10.4mm x 7.1mm)