ABM100-AT-D
- Manufacturer Part Number:
- ABM100-AT-D
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corp
- Part of Description:
- CABLE TIE HLDR QUAD ADH 2=QTY2
- Manufacturer :
- Panduit Corp
- Product Category :
- Cable Ties - Holders and Mountings
- Color :
- White
- For Use With/Related Products :
- M, I, S Ties
- Material :
- Nylon, Heat Stabilized for Temperatures up to 180°F
- Mounting Type :
- Adhesive, Screw, #6 (M3)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)