04-12-1500-BK
- Manufacturer Part Number:
- 04-12-1500-BK
- Length :
- 2.125" (53.97mm)
- Material Thickness :
- 0.099" (2.51mm)
- Opening Size :
- 1.500" (38.10mm)
- Panel Hole Size :
- 0.204" (5.18mm)
- Width :
- 0.500" (12.70mm)