04-12-750-BK
- Manufacturer Part Number:
- 04-12-750-BK
- Length :
- 1.281" (32.54mm)
- Material Thickness :
- 0.090" (2.29mm)
- Opening Size :
- 0.750" (19.05mm)
- Panel Hole Size :
- 0.204" (5.18mm)
- Width :
- 0.500" (12.70mm)