04-12-500-BK
- Manufacturer Part Number:
- 04-12-500-BK
- Length :
- 1.156" (29.36mm)
- Material Thickness :
- 0.070" (1.78mm)
- Opening Size :
- 0.500" (12.70mm)
- Panel Hole Size :
- 0.204" (5.18mm)
- Width :
- 0.400" (10.16mm)