04-12-375-BK
- Manufacturer Part Number:
- 04-12-375-BK
- Length :
- 0.830" (21.08mm)
- Material Thickness :
- 0.050" (1.27mm)
- Opening Size :
- 0.375" (9.53mm)
- Panel Hole Size :
- 0.204" (5.18mm)
- Width :
- 0.400" (10.16mm)