04-12-125-BK
- Manufacturer Part Number:
- 04-12-125-BK
- Length :
- 0.750" (19.05mm)
- Material Thickness :
- 0.050" (1.27mm)
- Opening Size :
- 0.125" (3.18mm)
- Panel Hole Size :
- 0.156" (3.96mm)
- Width :
- 0.330" (8.40mm)