ALBCBS3105901
- Manufacturer Part Number:
- ALBCBS3105901
- Manufacturer/Brand:
- Amphenol Air LB
- Part of Description:
- CABLE SUPPORT (90)
- Manufacturer :
- Amphenol Air LB
- Product Category :
- Cable Supports and Fasteners
- Adhesive :
- Color :
- White
- Features :
- Height :
- Length :
- Material :
- Polyamide (PA), Nylon
- Material Flammability Rating :
- Material Thickness :
- Mounting Type :
- Opening Size :
- 0.080" ~ 0.590" (2.03mm ~ 14.99mm)