BF26180-24B
- Manufacturer Part Number:
- BF26180-24B
- Manufacturer/Brand:
- JKL Components Corp.
- Part of Description:
- CCFL WH LAMP 1000V 5MA 2.6X180MM
- Manufacturer :
- JKL Components Corp.
- Product Category :
- Lamps - Cold Cathode Fluorescent (CCFL) & UV
- Current :
- 5 mA
- Output :
- 30000 cd/m2
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 2.6mm x 180mm
- Type :
- CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
- Voltage :
- 1000V (Start), 400V (Operating)