LWC75-H25-L20
Manufacturer Part Number:
LWC75-H25-L20
Part of Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE BLACK ARROW
Color :
Black
Features :
Height :
0.970" (24.64mm)
Length :
1.450" (36.83mm)
Material Flammability Rating :
UL94 V-2
Material Thickness :
Mounting Type :
Arrowhead, Winged
Opening Size :
0.750" (19.05mm)
Panel Hole Size :
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)
Width :
0.870" (22.10mm)