FTLX3813M324
Manufacturer Part Number:
FTLX3813M324
Manufacturer/Brand:
Finisar Corporation
Part of Description:
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Manufacturer :
Finisar Corporation
Product Category :
Fiber Optics - Transceiver Modules
Applications :
Ethernet
Connector Type :
LC Duplex
Data Rate :
8.5 ~ 11.32Gbps
Mounting Type :
Pluggable, XFP
Product Status :
Obsolete
Voltage - Supply :
3.3V, 5V