FTLX3813M323
Manufacturer Part Number:
FTLX3813M323
Part of Description:
TXRX DWDM EML 100GHZ APD XFP
Applications :
Ethernet
Data Rate :
8.5 ~ 11.32Gbps
Voltage - Supply :
3.3V, 5V