LWC25-H25-C
Manufacturer Part Number:
LWC25-H25-C
Part of Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
Color :
Natural
Features :
Height :
0.470" (11.94mm)
Length :
0.860" (21.84mm)
Material Flammability Rating :
UL94 V-2
Material Thickness :
Mounting Type :
Arrowhead, Winged
Opening Size :
0.250" (6.35mm)
Panel Hole Size :
0.187" ~ 0.250" (4.75mm ~ 6.35mm)
Width :
0.580" (14.73mm)