CCS12-S8-M0
Manufacturer Part Number:
CCS12-S8-M0
Part of Description:
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Color :
Black
Features :
Weather Resistant
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.120" (3.05mm)
Panel Hole Size :
0.167" (4.24mm)
Width :
0.370" (9.40mm)