22CC37D0187
Manufacturer Part Number:
22CC37D0187
Material Thickness :
0.050" (1.27mm)
Opening Size :
0.187" (4.75mm)
Panel Hole Size :
0.203" (5.16mm)
Width :
0.375" (9.53mm)