LWC25-A-C14
Manufacturer Part Number:
LWC25-A-C14
Part of Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Adhesive :
Rubber Based
Color :
Gray
Features :
Height :
0.450" (11.43mm)
Length :
0.880" (22.35mm)
Opening Size :
0.250" (6.35mm)
Width :
1.000" (25.40mm)