WHC-625-01
- Manufacturer Part Number:
- WHC-625-01
- Part of Description:
- CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
- Color :
- Natural
- Length :
- 1.125" (28.58mm)
- Material Thickness :
- 0.080" (2.03mm)
- Opening Size :
- 0.625" (15.88mm)
- Panel Hole Size :
- 0.204" (5.18mm)
- Width :
- 0.500" (12.70mm)