WHC-250-01BK
- Manufacturer Part Number:
- WHC-250-01BK
- Part of Description:
- CABLE CLAMP - SCREW MOUNT, WIRE
- Color :
- Black
- Features :
- Ribbed
- Height :
- Length :
- 0.830" (21.08mm)
- Material Thickness :
- 0.040" (1.02mm)
- Opening Size :
- 0.250" (6.35mm)
- Panel Hole Size :
- 0.204" (5.18mm)
- Width :
- 0.400" (10.16mm)