LXM1617-03-22
- Manufacturer Part Number:
- LXM1617-03-22
- Manufacturer/Brand:
- Microsemi Corporation
- Part of Description:
- MOD INVERTER CCFL 2.2W 3.3V PROG
- Manufacturer :
- Microsemi Corporation
- Product Category :
- Ballasts, Inverters
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output :
- 1300V
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 3.39" L x 0.63" W x 0.18" H (86mm x 16mm x 4.6mm)
- Type :
- CCFL and UV Lamps
- Voltage - Input :
- 3.3V