A1100.32.210
- Manufacturer Part Number:
- A1100.32.210
- Part of Description:
- CABLE GLAND 17-21MM M32 BRASS
- Includes :
- O-Ring, Seal, Strain Relief
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Outside Cable Diameter (Max) :
- 0.827" (21.00mm)
- Outside Cable Diameter (Min) :
- 0.669" (17.00mm)
- Panel Hole Size :
- 1.260" (32.0mm)
- Thread Length :
- 0.512" (13.00mm)