A1100.25.125
- Manufacturer Part Number:
- A1100.25.125
- Part of Description:
- CABLE GLAND 9.5-12.5MM M25 BRASS
- Includes :
- O-Ring, Seal, Strain Relief
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Outside Cable Diameter (Max) :
- 0.492" (12.50mm)
- Outside Cable Diameter (Min) :
- 0.374" (9.50mm)
- Panel Hole Size :
- 0.984" (25.0mm)
- Thread Length :
- 0.433" (11.00mm)