F311-9001-03
- Manufacturer Part Number:
- F311-9001-03
- Manufacturer/Brand:
- Jacob GmbH
- Part of Description:
- GROMMET FOR KADL
- Manufacturer :
- Jacob GmbH
- Product Category :
- Bushings, Grommets
- Bushing, Grommet Type :
- Grommet, Strain Relief
- Color :
- Black
- Diameter - Inside :
- 0.276" ~ 0.354" (7.00mm ~ 9.00mm)