BLRT252-12B
- Manufacturer Part Number:
- BLRT252-12B
- Manufacturer/Brand:
- Belden Inc.
- Part of Description:
- 12" TELCO CBL RUNWAY-BK
- Manufacturer :
- Belden Inc.
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- Cable Runway - Telco Style 252
- Features :
- 12.00" W x 10.0' L (304.8mm x 3.0m)