BLREK506-10B
- Manufacturer Part Number:
- BLREK506-10B
- Manufacturer/Brand:
- Belden Inc.
- Part of Description:
- 10-12 CBL RNW ELEV KIT RACK-BK
- Manufacturer :
- Belden Inc.
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- Cable Runway Elevation
- Features :
- 10", 11" and 12" Elevation