BLRTR595-15B
- Manufacturer Part Number:
- BLRTR595-15B
- Manufacturer/Brand:
- Belden Inc.
- Part of Description:
- 3" CRACKTORNW MPLATE 15-18"-BK
- Manufacturer :
- Belden Inc.
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- Cable Runway Mounting Plate
- Features :
- For Use With/Related Products :
- 15" - 18" Wide Cable Runway