G063155329
Manufacturer Part Number:
G063155329
Manufacturer/Brand:
Excelitas Technologies
Part of Description:
BICONVEX LENS; N-BK 7; D=31.5; F
Manufacturer :
Excelitas Technologies
Product Category :
Lenses
Clear Aperture :
30mm
Focal Length :
130mm
Mounting Type :
35mm
Optic Center Thickness :
4mm
Optic Diameter :
31.5mm
Optic Edge Thickness :
2.2mm