G063321000
- Manufacturer Part Number:
- G063321000
- Manufacturer/Brand:
- Excelitas Technologies
- Part of Description:
- BICONVEXL.; FUSED SILICA; D=22.4
- Manufacturer :
- Excelitas Technologies
- Product Category :
- Lenses
- Clear Aperture :
- 21.4mm
- Focal Length :
- 100mm
- Mounting Type :
- 25mm
- Optic Center Thickness :
- 2.9mm
- Optic Diameter :
- 22.4mm
- Optic Edge Thickness :
- 1.6mm