G052115000
- Manufacturer Part Number:
- G052115000
- Manufacturer/Brand:
- Excelitas Technologies
- Part of Description:
- PLANO-CONVEX LENS; N-BK7; D=12.7
- Manufacturer :
- Excelitas Technologies
- Product Category :
- Lenses
- Clear Aperture :
- 11.5mm
- Focal Length :
- 150mm
- Mounting Type :
- 16mm
- Optic Center Thickness :
- 3mm
- Optic Diameter :
- 12.7mm
- Optic Edge Thickness :
- 2.7mm