G063201000
- Manufacturer Part Number:
- G063201000
- Manufacturer/Brand:
- Excelitas Technologies
- Part of Description:
- ACHR. VIS ARB2; D=31.5; F=100; M
- Manufacturer :
- Excelitas Technologies
- Product Category :
- Lenses
- Clear Aperture :
- 30mm
- Focal Length :
- 100mm
- Mounting Type :
- 35mm
- Optic Center Thickness :
- 9.5mm
- Optic Diameter :
- 31.5mm
- Optic Edge Thickness :
- 6.5mm