26800B-550-PCL
- Manufacturer Part Number:
- 26800B-550-PCL
- Manufacturer/Brand:
- Aven Tools
- Part of Description:
- ARTICULATING ARM STAND WITH VERT
- Manufacturer :
- Aven Tools
- Product Category :
- Arms, Mounts, Stands
- Arm Length :
- 31.5" (800.0mm)
- Base Size :
- 4.09" L x 3.03" W (104.00mm x 77.00mm)