TMS-CCUV-SLEEVE-3-X-65MM
- Manufacturer Part Number:
- TMS-CCUV-SLEEVE-3-X-65MM
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- PROTECT SLV HEATSHNK 6.4MMX65MM
- Manufacturer :
- Product Category :
- Accessories
- Accessory Type :
- Protective Sleeve, Heat Shrinkable
- Features :
- 0.25" Dia x 2.56" L (6.4mm x 65.0mm)