PIIPM25P12B008X
- Manufacturer Part Number:
- PIIPM25P12B008X
- Manufacturer/Brand:
- Vishay Dale Thin Film
- Part of Description:
- SERVO DRIVER 25A 1200V LOAD
- Manufacturer :
- Vishay Dale Thin Film
- Product Category :
- Motor Driver Boards, Modules
- Control / Drive Type :
- Servo DC
- Current - Output :
- 25A
- Features :
- For Use With/Related Products :
- Interface :
- RS-422, SPI
- Motor Type :
- Servo
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Number of Motors :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Product Status :
- Obsolete
- Type :
- Board
- Voltage - Load :
- 1200V
- Voltage - Supply :
- 0 ~ 5.5VDC
- Wattage - Load :
- 192 W