DES25-01TDK1KCCQL
- Manufacturer Part Number:
- DES25-01TDK1KCCQL
- Manufacturer/Brand:
- Innodisk USA Corporation
- Part of Description:
- 1TB 2.5" SATA SSD 3TE7
- Manufacturer :
- Innodisk USA Corporation
- Product Category :
- Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
- Current - Max :
- Form Factor :
- 2.5"
- Memory Size :
- 1TB
- Memory Type :
- Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 100.00mm x 69.80mm x 6.80mm