DES25-B56DK1GW3QL
Manufacturer Part Number:
DES25-B56DK1GW3QL
Manufacturer/Brand:
Innodisk USA Corporation
Part of Description:
256GB 2.5" SATA SSD 3TE7 EXTENDE
Manufacturer :
Innodisk USA Corporation
Product Category :
Solid State Drives (SSDs), Hard Disk Drives (HDDs)
Current - Max :
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
256GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
100.00mm x 69.80mm x 6.80mm