E80/38/20-3C94-G1000
- Manufacturer Part Number:
- E80/38/20-3C94-G1000
- Height :
- 1.500" (38.10mm)
- Length :
- 3.150" (80.00mm)
- Material :
- 3C94
- Width :
- 0.780" (19.80mm)