E30/15/7-3F36-G500
- Manufacturer Part Number:
- E30/15/7-3F36-G500
- Height :
- 0.591" (15.00mm)
- Length :
- 1.213" (30.80mm)
- Material :
- 3F36
- Width :
- 0.287" (7.30mm)